Zamówienia złożone do godz. 12:00 (pon-pt) realizujemy tego samego dnia.
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 100 ZŁ

Wyjątkowe dzbanki z wymiennym filtrem i butelki do wody.

W sklepie Aqualogis znajdziesz szeroki wybór wkładów filtrujących i dzbanków filtrujących do wody. W ofercie znajdują się filtry Aqualogis Pure+, filtry Ultra+ oraz UniX. Dostępne są również dzbanki filtrujące Aqualogis Harmony w różnych kolorach. Wszystkie filtry aqualogis są kompatybilne z dzbankami Brita i Dafi Maxtra. Skorzystaj z oferty promocyjnej i zaoszczędź na zakupie dzbanka filtrującego Aqualogis Harmony wraz z wkładami. Dostępne są również dzbanki filtrujące Aqualogis Harmony w różnych kolorach. Dzięki produktom Aqualogis będziesz mieć dostęp do czystej i zdrowej wody w każdej chwili!

Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci zaoszczędzić, wybierz zakup w zestawie. W ofercie Aqualogis dostępne są dzbanki filtrujące Aqualogis Harmony wraz z wkładami Pure+. Możesz też wybrać zestawy wkładów filtrujących o różnej liczbie sztuk, w zależności od Twoich potrzeb. Wybierając zakup w zestawie, zyskujesz pewność, że na długo zapewnisz sobie dostęp do czystej i zdrowej wody, a jednocześnie oszczędzisz na zakupach.

Dzięki produktom Aqualogis będziesz mieć dostęp do czystej i zdrowej wody w każdej chwili, bez konieczności kupowania wody butelkowanej. Wybierając produkty Aqualogis, zadbaj o swoje zdrowie i środowisko.