Zamówienia złożone do godz. 12:00 (pon-pt) realizujemy tego samego dnia.
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 100 ZŁ

Czy warto kupić filtr Aqualogis Pure+ zamiast Brita?

Zakup zamiennika filtra wody może być dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i jednocześnie uzyskanie wysokiej jakości wody pitnej.

W przypadku porównania filtrów Brita Maxtra+ i Aqualogis Pure+ można zauważyć kilka ważnych różnic, które sprawiają, że warto rozważyć zakup właśnie filtru Aqualogis Pure+.

Większa wydajność

Wkład filtrujący Aqualogis Pure+ oferuje znacznie lepszą wydajność od filtra Brita Maxtra+. Filtr Aqualogis Pure+ jest w stanie przefiltrować do 200 litrów wody, przy znacznie wyższej twardości wody, co stanowi aż 20% więcej niż filtr Brita Maxtra+. Oznacza to, że zamiennik filtra Aqualogis Pure+ będzie działał dłużej i będzie w stanie zaspokoić potrzeby większej liczby osób.

Dłuższe działanie

Wkład Aqualogis Pure+ posiada lepsze właściwości filtracyjne. Filtr Pure+ składa się z trzech warstw, w tym z węgla aktywowanego i złoża jonowymiennego, co pozwala na usuwanie większej ilości zanieczyszczeń z wody, takich jak chlor, metale ciężkie, pestycydy i bakterie. Natomiast filtr Brita Maxtra+ posiada tylko jedną warstwę filtracyjną, co oznacza, że nie jest w stanie usunąć tak wielu zanieczyszczeń z wody.

Niższa cena

Filtr Aqualogis Pure+ jest tańszy niż filtr Brita Maxtra+. Oznacza to, że wybierając filtr Aqualogis Pure+, można zaoszczędzić znaczną kwotę pieniędzy, która może być wykorzystana na inne cele.

Podsumowanie

Warto rozważyć zakup zamiennika filtra Aqualogis Pure+ zamiast filtra Brita Maxtra+, ponieważ oferuje on lepszą wydajność i właściwości filtracyjne, a jednocześnie jest tańszy. Przy zakupie filtra wody warto kierować się przede wszystkim jakością oraz wydajnością filtracji, a nie tylko marką, dlatego warto poszukać alternatyw, które mogą oferować lepsze rozwiązania.