Zamówienia złożone do godz. 12:00 (pon-pt) realizujemy tego samego dnia.
Logo Aqualogis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 100 ZŁ

Czy warto kupić filtr Aqualogis Pure+ zamiast Brita?

Dzbanek filtrujący do wody z kranu.

Zakup zamiennika filtra wody może być dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i jednocześnie uzyskanie wysokiej jakości wody pitnej.

W przypadku porównania filtrów Brita Maxtra+ i Aqualogis Pure+ można zauważyć kilka ważnych różnic, które sprawiają, że warto rozważyć zakup właśnie filtru Aqualogis Pure+.

Większa wydajność

Wkład filtrujący Aqualogis Pure+ oferuje znacznie lepszą wydajność od filtra Brita Maxtra+. Filtr Aqualogis Pure+ jest w stanie przefiltrować do 200 litrów wody, przy znacznie wyższej twardości wody, co stanowi aż 20% więcej niż filtr Brita Maxtra+. Oznacza to, że zamiennik filtra Aqualogis Pure+ będzie działał dłużej i będzie w stanie zaspokoić potrzeby większej liczby osób.

Dłuższe działanie

Wkład Aqualogis Pure+ posiada lepsze właściwości filtracyjne. Filtr Pure+ składa się z trzech warstw, w tym z węgla aktywowanego i złoża jonowymiennego, co pozwala na usuwanie większej ilości zanieczyszczeń z wody, takich jak chlor, metale ciężkie, pestycydy i bakterie. Natomiast filtr Brita Maxtra+ posiada tylko jedną warstwę filtracyjną, co oznacza, że nie jest w stanie usunąć tak wielu zanieczyszczeń z wody.

Niższa cena

Filtr Aqualogis Pure+ jest tańszy niż filtr Brita Maxtra+. Oznacza to, że wybierając filtr Aqualogis Pure+, można zaoszczędzić znaczną kwotę pieniędzy, która może być wykorzystana na inne cele.

Podsumowanie

Warto rozważyć zakup zamiennika filtra Aqualogis Pure+ zamiast filtra Brita Maxtra+, ponieważ oferuje on lepszą wydajność i właściwości filtracyjne, a jednocześnie jest tańszy. Przy zakupie filtra wody warto kierować się przede wszystkim jakością oraz wydajnością filtracji, a nie tylko marką, dlatego warto poszukać alternatyw, które mogą oferować lepsze rozwiązania.

Spis treści
Ostatnie wpisy