Zamówienia złożone do godz. 12:00 (pon-pt) realizujemy tego samego dnia.
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 100 ZŁ

Odkamieniacz do ekspresu Philips.

Ekspres do kawy jest niewątpliwie jednym z najważniejszych urządzeń w każdym domu. Aby cieszyć się pyszną kawą, należy regularnie dbać o ekspres. Jednym z najważniejszych elementów pielęgnacji jest odkamienianie. Woda z sieci wodociągowej, która jest używana do przygotowania kawy, zawiera wiele minerałów, w tym wapń, który tworzy osad wapienny we wnętrzu ekspresu. Odkamienianie ekspresu jest zatem niezbędne, aby utrzymać go w dobrym stanie i przedłużyć jego żywotność.

Jak często powinno się odkamieniać ekspres Philips Saeco?

Częstotliwość odkamieniania ekspresu zależy od intensywności użytkowania urządzenia, jakości wody oraz stosowania filtrów do uzdatniania wody. W przypadku braku wskaźnika informującego o konieczności odkamieniania, zalecamy odkamienianie profilaktyczne co najmniej raz na 6 miesięcy, a w przypadku słabej jakości wody z dużą zawartością minerałów minimum raz na 3 miesiące.

 • Aqualogis AL-Clean Filtr Wody Do Ekspresów 2 szt
  Aqualogis AL-Clean Filtr Wody Do Ekspresów Saeco Philips LatteGo 2 szt
  39,95 
 • Aqualogis AL-Clean Filtr do Ekspresu Saeco Philips LatteGo Zamiennik CA6903 Aquaclean
  Aqualogis AL-Clean Filtr do Ekspresu Saeco Philips LatteGo Zamiennik CA6903 Aquaclean
  19,95 
 • Aqualogis Verde Płyn odkamieniający 5 Litrów
  Aqualogis Verde Płyn odkamieniający Do Ekspresów Saeco Philips Delonghi 5 Litrów
  185,00 

Jak używać odkamieniacza do ekspresu Philips Saeco?

Odkamieniacz do ekspresów Philips Saeco zalecany jest do odkamieniania ekspresów Philips, ale można go użyć również do odkamienienia ekspresu automatycznego innej firmy. Optymalna proporcja wody i płynu do odkamieniania zależy od instrukcji odkamieniania ekspresu. W przypadku zestawu do ekspresów Philips Saeco firmy Aqualogis, należy rozcieńczyć około 250 ml odkamieniacza w wodzie, aby utworzyć roztwór odkamieniający.

Dlaczego warto wybrać odkamieniacz do ekspresów Philips Saeco firmy Aqualogis?

Odkamieniacz firmy Aqualogis jest specjalnie zaprojektowany do usuwania osadu wapiennego z ekspresów do kawy. W zestawie do ekspresów Philips Saeco, znajdują się filtry Aqualogis AL-Clean zamiennik Philips Saeco Aquaclean CA6903 i odkamieniacz w płynie Aqualogis Verde zamiennik płynu do Gaggia i Philips Saeco CA6700. Filtry usuwają nie tylko osad wapienny, ale także zanieczyszczenia mechaniczne, chlor, metale ciężkie, pestycydy, co pozwala na zachowanie smaku i jakości kawy. Odkamieniacz firmy Aqualogis pomaga z kolei w skutecznym i szybkim usuwaniu powstającego wewnątrz ekspresu osadu wapiennego, dzięki czemu unikamy kosztów związanych z częstym serwisowaniem ekspresu.

 • Aqualogis Verde Odkamieniacz 250ml 2pk
  Aqualogis Verde Odkamieniacz Do Ekspresów 250ml 2pk
  26,95 
 • Zestaw Aqualogis AL-Clean Filtr Wody Do Ekspresów 2szt, Odkamieniacz Verde 750ml
  Zestaw Aqualogis AL-Clean Filtr Wody Do Ekspresów 2szt, Odkamieniacz Verde 750ml
  56,95 
 • Saeco Philips Odkamieniacz Do Ekspresów Ciśnieniowych CA6700/00 250ml
  Saeco Philips Odkamieniacz Do Ekspresów Ciśnieniowych CA6700/00 250ml
  29,45 

Jak często odkamieniać ekspres z użyciem produktów Aqualogis?

Częstotliwość odkamieniania ekspresu zależy od intensywności użytkowania, jakości stosowanej wody i rodzaju filtra, którym korzystamy. Jednak zaleca się profilaktyczne odkamienianie co 2-3 miesiące przy regularnym użytkowaniu ekspresu, aby zapewnić jego długotrwałe działanie i zachować smak i aromat kawy na wysokim poziomie.

Jakie produkty Aqualogis są polecane do odkamieniania ekspresów Philips Saeco?

Aqualogis oferuje szeroką gamę produktów do odkamieniania ekspresów, w tym filtry antywapienne i odkamieniacze w płynie. Zestaw do ekspresów Philips Saeco firmy Aqualogis, zawierający filtr Aqualogis AL-Clean oraz odkamieniacz w płynie Aqualogis Verde, jest dedykowany ekspresom Saeco i Philips. Filtr Aqualogis AL-Clean zawiera żywicę jonowymienną, węgiel aktywny i granulki mineralizujące, usuwając z wody zanieczyszczenia mechaniczne, chlor, metale ciężkie, osady wapnia i pestycydy. Odkamieniacz Aqualogis Verde w płynie jest uniwersalny i może być stosowany w wielu innych markach ekspresów.

Dlaczego warto korzystać z produktów Aqualogis do odkamieniania ekspresów Philips Saeco?

Produkty Aqualogis są specjalnie zaprojektowane do odkamieniania ekspresów, a ich skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone przez liczne testy. Odkamienianie ekspresu z użyciem produktów Aqualogis pozwala zachować smak i aromat kawy na wysokim poziomie, a także zapewnić długotrwałą i niezawodną pracę urządzenia. Dodatkowo, stosowanie filtrów antywapiennych Aqualogis może również chronić ekspres przed osadzaniem się kamienia, co wydłuża jego żywotność.

Podsumowanie

Odkamienianie ekspresów Philips Saeco jest kluczowe dla zachowania ich długotrwałej i niezawodnej pracy oraz zapewnienia wysokiej jakości kawy. Produkty Aqualogis, takie jak filtr antywapienny AL-Clean i odkamieniacz Verde, są skutecznymi narzędziami do odkamieniania ekspresów Philips Saeco, które pomogą zachować smak i aromat kawy na wysokim poziomie. Zaleca się odkamienianie ekspresu co 2-3 miesiące, a korzystanie z filtrów antywapiennych Aqualogis może również chronić ekspres przed osadzaniem się kamienia i wydłużyć jego żywotność.